عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramprinting1.sabablog.com
در مورد هولوگرافی در اختلال شنوایی

 عملکرد هولوگرافی در اختلال شنوایی

افراد علاقه مند به آشنایی با گوش میتوانند دراین مطلب اطلاعات لازم را در زینه ی هولوگرافی در اختلالات شنوایی را برسی و اشنا شوند. در این زمینه مطالبی را در اختیار شما قرارداده ایم. 

گوش انسان در استخوانی جاسازی شده است که بخشی از جمجمه را تشکیل میدهد.
گوش به سه دسته تقسیم میشود:
گوش بیرونی،گوش میانی و گوش درونی.گوش بیرون شامل بال برگ مانند است.
کانال شنوایی خروجی و غشای طبلی شکل.
غشای طبلی شکل شاخابه ای از گوش میانی است که صدایی که از بیرون می آید را توسط استخوان چکشی شنوایی به گوش درونی انتقال میدهد.
گوش میانی در حفره ی طبلی شکلی قرار گرفته است و شامل استخوان چه های شنوایی است.
گوش درونی حلزون شکل است.این بخش حلزونی به دو کانال مشابه توسط غشای بنیادی تقسیم میشود.
سلول های دریافتی برای حس شنوایی در قسمت غشای بنیادی تقسیم میشوند.

هولوگرافی با دو نمایش و مدت زمان متوسط برای مطالعه ی بخش های متفاوت اندام شنوایی انسان بسیار مفید است.
●لرزش بخش های داخلی ماکت ها مانند حلزون باز شده و غشای اصلی توسط هولوگرام میان مدت مطالعه شده است.
●اینترفرومتری هولوگرام میان مدت برای مطالعه ی تحلیلات لرزشی با فشار بر اتصالات ماهیچه ی گوش میانی نشان داده است که استخوان سندان و استخوان چکشی مانند اهرمی در اطراف محور مستقل فرکانس حرکت میکند.

پرده ی گوش در هر دوی فشار های شنوایی و در کانال های بیرونی گوش به طرف استخوان های گوش میانی مهم است.
تکنیک مرئی هولوگرافی میتواند با اندازه گیری دقیق شکل غشا بکار رود.
وقتی امواج صدا بر روی پرده در گوش بیرونی می افتد،میلرزد.
برای استفاده از هولوگرافی بعنوان ابزاری بالینی برای افراد زنده مراقبت های ویژه ای در استفاده از سیستم عینی با توجه به دریافت عینی دشوار از کانال های باریک و پیچ دار بیرون گوش الزامی است.
دستگاه بصورتی انعطاف پذیر با استفاده از دستگاه فیبری آندوسکوپ به جهت روشن سازی و استفاده از فیلمی قابل ارتجاع برای ضبط هولوگرام ساخته میشود.
دستگاه نتیجه ی نهایی را در ده ثانیه تولید میکند.بنابراین برای کاربردهای طبی و مطالعات سریع الگوهای لرزش پرده ی گوش مفید است.

کاراینترفرومتری میان مدت هولوگرافی

اینترفرومتری میان مدت هولوگرافی  اصولا برای مطالعات حالات لرزش گوش شخص زنده و مطالعه ی آن در کلیه ی نواحی گوش مناسب است.
در برخی کودکان و بزرگسالان آماس گوش پدید می آید که موجب بد عمل کردن شیپور استاش متصل به غشای تحت تراکم فشار هوا میشود.نتیجه ی آن از دست دادن توان شنیداری ،انسداد گوش و اتوفونی است.
هولوگرافی میان مدت از نمونه ی استخوان غشای تازه ی انسان حرکت مورب کوچکی را با پیستونی همانند استخوان رکابی نشان داده است.
الگوی لرزش جمجمه ی انسان لاغر با استفاده از اینترفرومتری هولوگرافی میان مدت نور را توسط حرکت استخوان ها به مکانیزم انتقال صدا میفرستد.این نمونه توسط استخوان لرزان صورت گرفت.
اختلال شنوایی زمانی اتفاق می افتد که شکاف کوچکی در هرم سرسخت جمجمه ی اصلی انسان در اثر تصادف بوجود می آید.اینترفرومتری هولوگرافی دونما برای مطالعه ی نقص های جمجمه ی انسان تحت شرایط مختلف بکار رفته است.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 25 نفر مجموع امتياز : 72


برچسب : کاربرد هولوگرافی, کاربرد هولوگرافی در اختلالات شنوایی, کاربرد هولوگرافی در پزشکی, هولوگرافی, هولوگرا, ,
تعداد بازديد : 47

تاريخ : شنبه 30 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

هولوگرام در آموزش کودکان

چگونگی آموزش کودکان با استفاده از هولوگرام

پیش از این به شما گفته ایم که هولوگرام ها کاربرد های بسیار زیادی دارند اما یکی از پرکاربرد ترین این کار ها این است که از این محصولات در پروسه آموزش استفاده کنید اما این کار را به چه شیوهای انجام میدهید؟ما به شما خواهیم گفت.

کودکان استرالیایی در مدرسه ی کانبرا برای نخستین بار در یک اقدام انقلابی از طریق هولوگرام ها آموزش داده شدند .

تکنولوژی راه اندازی شده ی جدید این امکان را به وجود آورد تا دانش آموزان تاریخ بتوانند در ساختمان قدیمی مربوط به دو هزار سال قدم بزنند و یا اینکه دانشجویان پزشکی بتوانند ساختار ملکول و یا قسمتن های داخلی بدن انسان را از نزدیک مشاهده و بررسی کنند .

 درباره ویژگی های تکنولوژی آموزش از طریق هولوگرام

این برنامه ی آزمایشی را مرکز آموزشی جهانی pearsonرا با استفاده از نرم افزار هولولنز که نخستین کامپیوتر هولوگرافی غیر مهار شده می باشد،طراحی کرده است .

این ابزار بر خلاف عینک های سه بعدی رایج هولوگرام سه بعدی را همانند یک خرگوش زنده به جهان واقعی وارد می کند .

کاربران در این ابزار قابلیت رویایی با برنامه همانند مشاهده ی داخلی ترین اجزای بدن در کلاس درس و یا راه رفتن درون سیستم خورشیدی را به صورت زنده را دارند .

تکنولوژی آموزش از طریق هولوگرام  قابلیت ارتباط برقرار کردن دانش آموز با درس را فراهم می آورد .هم چنین معلم امکان برقراری ارتباط مستقیم با دانش آموز از این طریق را دارند .

این تکنولوژی را هفته ی جاری سازمان جامع آموزشی پیرسان در مدرسه ی گرامر کانبرا بررسی می کند.
این مدرسه تنها و اولین مکانی است که این تکنولوژی را بررسی می کند .

مدیر جهانی مرکز آموزش پیر سان اعلام کرد تکنولوژی موجود تمام راه های آموزشی از تاریخ گرفته تا علوم و سلامت را تغییر می دهد .
وی در یک گزارش خبری چنین گفت دستیابی به دست ساخته های حقیقی نسل های متمدن بسیار دشوار است .


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 25 نفر مجموع امتياز : 75


برچسب : آموزش از طریق هولوگرام, آموزش کودکان با استفاده از هولوگرام, تکنولوژی هولوگرام, هلوگرام, هولوگرافی, ,
تعداد بازديد : 53

تاريخ : شنبه 23 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

لمینت شفاف چیست؟

درباره لمینت شفاف 

یکی از مواردی که نشان از هولوگرام ها در آینده دارد را میتوان لمینت ها دانست.اگر شما این مطلب را باز کرده اید به این معناست که قصد دارد گام های موثری برای آینده خود بردارید.بنابر این ما از هر چیزی که میدانیم برای شما صحبت خواهیم کرد.

در سیستم های لمینت خودکار بارگذاری ها به صورت اتوماتیک انجام میگیرد یکی از قابیلت های آن منسجم کردن ناهماهنگی موجود در صفحات است . پس از لمینت شدن تراشه بین کارت RFID/ طلاکوب محکم تر می شود ، چرا که پرس بین لایه ی بالایی و لای زیرین نزدیک تر می شود
با دو قالب پرس آلومنیویم-آلیاژ فلزی، پمپ هیدرولیک پرس تبدیل فرکانسی ،PLC پیشرفته و کنترل های دمایی ،دستگاه می تواند با ۴ سیلندر در ایجاد لمینت شفاف به خوبی کار کند.
اگر بخواهیم برخی از ویژگی های این سیستم را نام ببریم میتوان گفت دمای دقیق تنطیم شده ، دوره ی زمانی کوتاه ، ذخیره سازی انرژی و سوخت و سازگار با طبیعت بودن مهم ترین آنها است .

آشنایی با برخی از خدمات سازنده لمینت شفاف

• IC
• کارت های شناسایی
• بلیط های کاغذی
• پلاستیک


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 32 نفر مجموع امتياز : 93


برچسب : هولوگرام, لمینت, لمینت های شفاف, لمینت شفاف, سازنده لمینت شفاف, ,
تعداد بازديد : 60

تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

هولوگرام و مراحل آن

 نحوه چسب زدن هولوگرام 

مرحله ی پیش روی شما یکی از مهمترین مراحل در مورد هولوگرام هاست.چسب زدن آنها.شما  باید تجارب و تخصص لازم را داشته باشید و بدانید که چقدر اهمیت داردو این مرحله با مراحل قبلی تفاوتی ندارد اما در هنگام چسب زنی باید به این نکته کاما دقت کنید که در ساخت هولوگرام مراحل و فرآیند بسته به نوع هولوگرام تغییر میکند جنس چسب و روش چسب زنی بسته به نوع هولوگرام گرم ( Hot-stamp hologram) و هولوگرام سرد (Cold-stamp hologram ) فرق دارد .

آشنایی با حکاکی هولوگرام

این سیستم سه سیلندر دارد که در سیلندر میانی قالب ساخت هولوگرام قرار میگیرد.از این سیلندر ها فویل خام مخصوص ساخت هولوگرام عبور میکند تا موقع شروع فعالیت دستگاه با ضربات قوی باعث میشود طرح روی قالب به این فویل منتقل شود.در حقیقت این دستگاه وظیفه دارد طرح را از روی قالب به سطح فویل منتقل کند.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 33 نفر مجموع امتياز : 96


برچسب : هولوگرافی, هولوگرام, ساخت هولوگرام, اهمیت هولوگرام, حکاکی هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 67

تاريخ : شنبه 2 دی 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

نرم افزارهای طراحی برچسب هولوگرام

نرم افزار طراحی برچسب هولوگرام

اولین گام در ایجاد برچسب هولوگرام محصول تصمیم گیری این است که کدام نرم افزار در پروسه­ طراحی استفاده شود. گزینه­ های نرم افزار طراحی گرافیکیهولوگرام خوبی موجود است (Adobe InDesign,PagePlus,CorelDraw,Adobe illustrator,Xara designer Pro,Microsoft publisher). بهترین توصیه­ای که ما اینجا می­توانیم به شما بدهیم انتخاب یک نرم افزاری است که شما با آن راحت هستید. مهم است بدانید هرکدام از نرم افزارهایی که شما انتخاب می­کنید باید توانایی ذخیره/اکسپورت کارهای شما بعنوان (EPS (ٍEncapsulated Post Script)یا PDF Portable Document Format) را داشته باشد.این مورد بسیار مفید خواهد بود اگر شما توانایی تبدیل همه­ فونتها در فایل طراحی به طرح کلی/منحنی را داشته باشید(تبدیل فونت به طرح کلی،همه­ فونتها و متنهای شما را به فایلهای شکلی و گرافیکی تبدیل می­کند و تضمین می­کند که در زمان ارسال به پرینتر همه­ متنها همان جوری که شما می­بینید باقی بمانند).به این دلایل،ما Adobe illustrator را برای ایجاد برچسب هولوگرام محصول به شما پیشنهاد می­کنیم. پس انجام تحقیقات/تحلیلل رقابتی در فروشگاه­های محل می­تواند فکر خوبی باشد-قبل از پروسه­ طراحی برچسب هولوگرام محصول.

 رنگهای مورد استفاده در تولید هولوگرام

رنگهای مورد استفاده در برچسب هولوگرام خیلی مهم هستند چون مستقیما می­توانند تصمیم خرید خریدار را احت تاثیر قرار دهد ولی چندین فاکتور هست که باید در زمان انتخاب رنگ برچسب هولوگرام در نظر گرفته شود. برای مثال شما باید رنگ ظرف خود را در نظرر داشته باشید،اگر ظرف شما شفاف است شما باید رنگ محصول خود را در نظر داشته باشید، اگر شما می­خواهید که برچسب هولوگرام شما تاثیر منفی در این زمینه نداشته باشد.

بطور سنتی، قرمز و زرد رنگهایی هستند که مشتریان را برای خرید تحریک می­کنند ولی همیشه بهترین گزینه نیستند. خوشبختانه، شما قرار نیست همه­ تصمیمات را خودتان بگیرید. چندین ابزار آنلاین خوب وجود دارند که می­تواند در تصمیمات برچسب هولوگرام محصوب به شما کمک کند. ColorBlender , Adobe Kuler دو ابزاری هستند که توصیه می­شود ولی گزینه­ های دیگری هم هست.

و دوباره،بیاد داشته باشید که شما می­خواهید محصولتان در قفسه­ ها در مقایسه با محصولات رقیب، متمایز باشد.

رنگ نقطه ­ای در مقابل چاپ رنگی کلی بر روی هولوگرام

مستقیما مرتبط با مطالب بالا، شما باید به این  فکر کنید که می­خواهید برچسب شما چاپ رنگی نقطه­ ای باشد یا رنگی کامل (پروسه یا CMYK هم نامیده می­شود) با رنگ نقطه ­ای، شما محدود به انتخاب یک، یا دو یا سه رنگ هستید. در این نوع چاپ، شما ممکن است فقط جوهر مشکی در قسمت چاپ شده داشته باشید، یا جوهر مشکی آبی و یا مشکی و قرمز و آبی. چاپ تمام رنگی پیچیده تر است و همه­ چهار رنگ چاپی در آن استفاده می­شود.) Cyan, Magenta،زرد و مشکی( که با هم مخلوط می­شوند تا قطعه­ های چاپ شده را ایجاد کنند. چاپ تمام رنگی مانند یک تصویر است.

چاپ نقطه ­ای به طور سنتی گزینه­ ارزانتر است ولی بعضی از برچسبهای هولوگرام تمام رنگی از نظر قیمت قابل رقابت هستند. بسیاری چاپ کننده ­ها آپشنهای متعددی برای برچسب هولوگرام محصول با استفاده از گزینه­ های رنگ نقطه ­ای و تمام رنگی ارائه میی­­دهد.

تولید برچسب هولوگرام کارآمد

برچسب هولوگرام محصول، محصول شما را شرح می­دهد و همچنین کمک می­کن که از محصولات رقیب در قفسه­ ها متمایز شود.در زمان ایجاد برچسب هولوگرام محصول، قوانینی برای دتبال کردن وجود ندارد و گزینه­ های زیادی در چیدمان، اندازه، شکل، رنگ و غیره وجود دارد. با این حال، دنبال کردن بعضی راهنماها قطعا می­تواند باعث یک طراحی خوب در برچسب هولوگرام محصول شود و نهایتا فروش بیشتر در تجارت شما را در پی دارد.

این مقاله جنبه­ های اصلی ایجاد یک برچسب هولوگرام محصول موثر را بازگو می­کند و سر فصلهایی فراهم می­کند که شما می­­توانید از آن در طول پروسه­ طراحی استفاده کنید.امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 59 نفر مجموع امتياز : 173


برچسب : برچسب هولوگرام, نرم افزار طراحی هولوگرام, رنگ برچسب هولوگرام, تولید هولوگرام, ,
تعداد بازديد : 95

تاريخ : سه شنبه 15 فروردين 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت