عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
لينكستان
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
hologramprinting1.sabablog.com
تفاوت بین هولوگرام و صفحه فوتوگرافیک برای ایجاد تصویر

تفاوت صفحه فوتوگرافیک و هولوگرام 

یک تفاوت اصلی بین یک صفحه ­ی فازی  مانند هولوگرام و یک صفحه­ ی فوتوگرافیک(amplitude)برای ایجاد  تصویر این است که صفحه­ ی فازی انرژی را به سمت  دلخواه خود   هدایت می­کند و  در حال که صفحه­ ی فوتوگرافیک تنها انرژی ای را که در مکان اشتباه حضور دارد،برمی گرداند .در آخر ،کاربرد  صفحات فازی خیلی بهتر است و می تواند  تصاویر همگن تولید  کند .

طرح های  هولوگرافیک 

هر وسیله یا چیزی  که نوسان را شناسایی میکتد  دارای کمی  فاز است. کنترل فاز یعنی کنترل نوسان. حتی ساختارهایی که به نظر نمی­رسد دچار نوسان شوند، به طور مثال   الگوهای کریستالی و ماسک­ها بعضی اوقات  شامل دوره تناوبی می­شوند و این حالت­های تناوبی به وسیله ­ی یک فاز تعریف می­شوند.این پروپوزال تحقیقاتی روی دست­کاری فاز برای کنترل تغییرات وضعیت­های نوری تمرکز دارد و از چندین ترفند که شامل اجزای تعامل­ کننده گرفته تا پالس­ های لیزر که دارای ساختاری خاص در یک زمان هستند را شامل می­شود.صفحات فاز با ساختارهای فازی به خوبی تعریف شده روی آنها،می­تواند برای شکل دادن میدان­ ها مانند پرتوهای لیزر یا پالس­های لیزر استفاده شود.مثال­های از صفحات فازی شامل هولوگرام ­ها برای خلق تصویر،شکل­ دهنده­ های طیفی برای ایجاد پالس و قطب ­سازی(poling)تناوبی برای تطبیق فاز می­شوند.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 68 نفر مجموع امتياز : 202


برچسب : برچسب طلا کوب, هولوگرام و تکنیک شکل دهی نور, صفحه فوتوگرافیک, هولوگرام دودویی, طرح هولوگرافیک, ,
تعداد بازديد : 81

تاريخ : سه شنبه 20 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ویژگی ویدئو پروژکشن هولوگرافیک

فیلم پروژکشن هولوگرافیک

.یکی از ویژگی­ های مهم این اثر  رنگ مشکی ان است  که باعث می شود  افکنده نشود. وقتی یک شئ یا شخصی روی یک پس­ زمینه­ ی مشکی قرار داده  می گیرید (filmed)در زمان پخش  روی یک صفحه نمایش هولوگرافیک،روی یک پس ­زمینه ­ی صاف و شفاف به نظر می­ آید. افکن پرتوافکنی هولوگرافیک می­تواند به وسیله ­ی افکنش مستقیم روی یک صفحه نمایش شفاف هولوگرافیک به دست آید.

فیلم هولوگرافیک ؟


پرتوافکنی هولوگرافیک به صورت همه گانی است  .اگر به  موقعیت و شرایط خاصی توجه شود(روشن ­سازی،روشن­ سازی پشتی در پس ­زمینه،نقاشی پرده­ های نمایشی(scenography)و غیره)یک شئ یا  ....... می­تواند به  شکل یک شناور به نظر برسد. معمولا پرتوافکنی هولوگرافیک در کنار شئ فیزیکی استفاده می­شود تا افکت سه ­بعدی را افزایش دهد.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 58 نفر مجموع امتياز : 176


برچسب : فیلم پرتوافکنی هولوگرافیک, ,
تعداد بازديد : 77

تاريخ : چهارشنبه 14 تير 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت